Анонс
Guilty Gear Strive вийде на Nintendo Switch 23 січня 2025 року
Guilty Gear Strive офіційно анонсовано на Switch! Гра вийде на на нашу улюблену гібридну консоль 23 січня 2025 року.
Guilty Gear Strive включає в себе 28 персонажів з 1-3 сезонів, мультиплеєрний онлайн режим (на жаль, без кросс-плея), аркадний режим, режим тренування та виживання.
Guilty Gear Strive включає в себе 28 персонажів з 1-3 сезонів, мультиплеєрний онлайн режим (на жаль, без кросс-плея), аркадний режим, режим тренування та виживання.
Джерело: https://t.me/uanintendodaily/2447
Переклад оригінальної статті
Завантаження перекладу...
Коментарі
Коментарів ще немає. Будьте першим!