Новий рівень суперництва в RUSHING BEAT X
Видавець Clear River Games разом із розробниками з City Connection оголосили про вихід свіжого оновлення для RUSHING BEAT X: Return of Brawl Brothers. Головною новинкою став режим VS, який дозволяє гравцям з'ясувати стосунки у чесному або запеклому кулачному бою в локальному PvP.
Це повернення класичної серії від Jaleco (відомої як Rival Turf! та Brawl Brothers) пропонує динамічний геймплей у жанрі side-scrolling brawler, що сподобається як ветеранам ретро-ігор, так і новачкам.
Особливості режиму VS
Тепер після очищення вулиць Нео Сіско від вірусу Zeekus, герої можуть зійтися в дуелі. Гравцям доступні всі сім персонажів сюжетного режиму. Якщо обидва учасники захочуть грати за одного й того самого героя — це не проблема, адже гра автоматично змінить колір костюма другого гравця.
Для битв підготовлено шість унікальних арен:
- Boss Rush Ring: Чистий бій на рингу без жодних зовнішніх загроз для тих, хто полюбляє чесні поєдинки.
- Back Alley: Тісний провулок з автомобілями та вибуховими бочками, де кожен крок може бути фатальним.
- Subway Tunnel: Тунель метро з потягами, що постійно проносяться повз, та небезпечними електричними пастками.
- High Security Jail: Тюрма з небезпечними злочинцями та автоматичними турелями, що відкривають вогонь по бійцях.
- Sewers: Каналізація, залита вірусом Zeekus, який виривається прямо з-під підлоги.
- Boss Rush Ring (Hazardous): Спеціальна версія рингу з канатами під високою напругою.
Це оновлення значно підвищує реіграбельність проєкту, перетворюючи класичний бітемап на платформу для справжніх турнірів між друзями.
Коментарі
Коментарів ще немає. Будьте першим!